Kas yra FAT marketing?

Fat marketing – tai teoretikų ir praktikų komanda sukaupusi nemažai patirties marketingo, pardavimo, dizaino ir IT sprendimų srityse. Esame skirtingų sričių specialistai turintys vieną bendrą tikslą – padėti įmonėms augti ir būti pelningoms. Mus taip pat galite vadinti tiesiog laisvai samdoma (freelancer’ių) komanda, kuri sudaryta iš marketingo ir pardavimo specialistų, verslo strategų, žurnalistų, tekstų rašytojų, SEO specialistų, IT programuotojų, dizainerių.

Didelės organizacijos tokioms komandoms turi sukūrusios darbo vietas ir tai joms kainuoja milžiniškus pinigus. Jums tai tikrai nėra būtina – nauji laikai diktuoja naujus veiklos principus. Pagrindinė nauda dirbant su Fat marketing yra ta, kad samdote ir mokate tik už vieną marketingo specialistą, tačiau jam padeda visa komanda.

Mūsų moto – augame kartu su klientais.

Suvokdami, jog augame kartu su klientais, visada stengiamės suteikti apčiuopiamą naudą: padėti išlikti konkurencingiems, optimizuoti veiklos kaštus, stiprinti įmonės įvaizdį, plėsti užimamą rinkos dalį ir svarbiausiai – didinti pelną.  Nesvarbu kokio dydžio įmonė, projektas, ar biudžetas, dirbame tiek su pradedančiais verslininkais, tiek su didelėmis kompanijomis.

Kaip vyksta darbas?

1

Visus darbus skirtingiems specialistams skirsto marketingo specialistas, todėl nuolat bendradarbiaujate tik su vienu asmeniu.

2

Priklausomai nuo Jūsų poreikių galite samdyti marketingo specialistą nuolatiniams marketingo darbams, arba pagal poreikius tik konkretiems projektams.

3

Jei marketingo specialistas samdomas ilgesniam laikotarpiui, sutariamas mėnesinis fiksuotas mokestis.

4

Jei specialistas reikalingas tik tam tikriems darbams atlikti, atsiskaitymas vyksta pagal numatytus darbų įkainius.

5

Jūs nieko neįsipareigojate ir bendradarbiavimą galite bet kada nutraukti.

Teikiame ir atskiras marketingo paslaugas

Kaip ir minėjome, galite turėti savo asmeninį marketingo specialistą nuolat atstovaujantį Jūsų verslo interesus. Specialistas sudarys tolimesnę marketingo strategiją, parinks marketingo kanalus, paruoš veiksmų planą, o taip pat atliks ir pilną to įgyvendinimą. Kai nuolatinio specialisto nereikia ir reikalingos tik tam tikros atskiros marketingo paslaugos, siūlome užsakyti tuos darbus, kurių labiausiai reikia ir patys neturite galimybių atlikti.

marketingo paslaugos
internetinis marketingas
it sprendimai
grafinis dizainas
viešieji ryšiai