Google Adwords reklama

Google Adwords reklama

Google – dažniausiai naudojama paieškos internete sistema pasaulyje. Pačios Google pagrindinės gaunamos pajamos yra būtent iš Adwords reklamos. 2015 metais Google pajamos iš Adwords siekė apie 45 milijardus JAV dolerių. Tai įrodo, kad Google Adwords reklama yra viena iš dažniausiai naudojamų e. marketingo priemonių pasaulyje. Beto Google pajamos iš Adwords sparčiai auga (2014 metais Google Adwords reklamos pajamos buvo apie 38 milijardai JAV dolerių, 2013 – 32 milijardai). Taigi, kodėl Adwords reklama tokia efektyvi?
adwords reklama

Pirmiausiai, Google Adwords reklama yra viena optimaliausių priemonių internete, norint sulaukti greito lankytojų srauto į savo svetainę. Google Adwords reklamos duodama investicinė grąža yra pakankamai didelė ir lengvai išmatuojama, kadangi suteikia galimybę mokėti tik tada, kuomet vartotojas atlieką tam tikrą veiksmą (mūsų atvėju paspaudžia ant reklamos ir yra nukreipiamas į Jūsų svetainę). Turbūt didžiausia priežastis kodėl Google Adwords reklama veikia yra ta, kad ji suveda vartotoją su įmone būtent tuo metu, kai to labiausiai reikia pačiam vartotojui. Kiekvienas nukreiptas lankytojas į Jūsų svetainę jau yra suinteresuotas Jūsų paslauga/produktu. Jei Jūsų svetainė yra profesionaliai paruošta bei išlaiko aukštą koversijų reitingą – turite labai didelius šansus, jog Adwords atvestas lankytojas taps klientu. Net jei nukreiptas vartotojas ir neatlieka tolimesnių žingsnių bei palieką Jūsų svetainę, Adwords pagalba galima jį susigrąžinti. Kitaip sakant, tiesioginę to žodžio prasme „sumedžioti“ Jūsų svetainę palikusį vartotoją, „įtikinti“ sugrįžti bei užbaigti tai ką pradėjo.

Daug skirtingų galimybių

Google Adwords reklama suteikia neribotas galimybes. Jūs galite ne tik akimirksniu reklamuotis Google paieškoje (pirmo puslapio viršuje), tačiau ir įvairiuose portaluose (pavyzdžiui – Delfi, 15min.lt, Alfa.lt ir pan.), Youtube kanale, Gmail el. pašte ir t.t. Adwords pagalba galima nukreipti reklamas į vartotojus pagal geografinę vietovę ir net pomėgius. O svarbiausia – Google Adwords reklama visiškai Jūsų neįpareigoja. Jūs visada galite patys nustatyti norimą dienos biudžetą, kiek norite mokėti už atvestą lankytoją, o taip pat bet kada redaguoti, keisti, pristabdyti ar net nutraukti vykdomas reklamines kampanijas.

Susisiekite su mumis ir pasiūlysime optimaliausią sprendimą individualiai Jūsų verslui.

Padėsime nustatyti Jūsų tikslinę auditoriją;

Pasiūlysime Jūsų tikslus atitinkantį Adwords reklamos planą;

Parinksime tinkamus ir labiausiai optimizuotus raktažodžius;

Paruošime reklaminius tekstus;

Sukursime Jums Jūsų Adwords reklamines kampanijas;

Nuolat prižiūrėsime ir administruosime Jūsų Adwords reklamines kampanijas;

Pateiksime reklamos rezultatų ataskaitas;

Atsižvelgdami į gaunamus rezultatus koreaguosime ir gerinsime gaunamus rezultatus.

google adwords reklama

Susisiekite su mumis užpildydami šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu