Maketavimo darbai

Maketavimo darbai

Reikia unikalaus ir kūrybiško dizaino? O gal jau turite konkrečią idėją, visą reikiamą medžiagą ir norite tiesiog profesionalus dizaino įgyvendinimas? Nesvarbu Jums reikalingas labiau techninis ar kūrybinis darbas, visais atvėjais atliksime darbus kokybiškai ir laiku. Puikiai išmanome spaudos pramonę, todėl atsižvelgiant į Jūsų poreikius galėsime pasiūlyti optimaliausią ir priimtiniausią spaudos būdą.
maketavimo darbai

Galime atlikti įvairius maketavimo darbus ir paruošti reikiamus failus spaudai. Kuriame vizitinių kortelių, plakatų, skrajučių, lankstinukų, katalogų, kalendorių, laikraščių, pakuočių ir kt. maketus. Jei prireiks rekomenduosime fotografus, suorganizuosime profesionalią fotosesiją, arba patys surasime visą tinkamą vaizdinę medžiagą už Jus.

Turėkite savo asmeninį maketuotoją tada kada reikia

Esame patyrusi skirtingų specialistų komanda, todėl galime pasiūlyti įvairiapusę pagalbą, kuriant reklamines kampanijas bei teikiant kitas su dizainu ir maketavimu susijusias paslaugas. Visada į dizaino maketavimo darbus žvelgiame kūrybiškai ir stengiames susieti tai su bendra kompanijos marketingo strategija.

Įvairūs maketavimo darbai:

Vizitinių kortelių maketavimas;

Plakatų maketavimas;

Skrajučių maketavimas;

Lankstinukų maketavimas;

Katalogų maketavimas;

Knygų maketavimas;

Pakuočių maketavimas;

Etikečių maketavimas;

Ir kitų produktų maketavimas.

maketavimo darbai

Mielai išklausysime Jūsų norų!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu