Grafinis dizainas

Grafinis dizainas

Pirmiausiai norėtume atkreipti dėmesį, kad vyrauja nemažai klaidingų įsitikinimų apie grafinį dizainą. Grafinis dizainas nėra tiesiog gražus vaizdas. Tai nėra ir tiesiog vaizdas kuriame panaudojami naujausi kompiuteriniai efektai, arba kuriame visko labai mažai, arba kuriame visko labai daug ir t.t. Visa tai įeina į grafinį dizainą, tačiau neatspindi jo pagrindinės esmės.

grafinis dizainas

Taigi kas tai? Grafinis dizainas – vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis. Grafinis dizainas paprastai susijęs ne tik su meninių vaizdų kūrimu, bet ir su analize, organizavimu ir pateikimo metodais vizualinės komunikacijos problemų sprendimams. Nesvarbu ar pats dizainas labai sudėtingas, ar visiškai paprastas ir minimalistinis. Svarbu, kad grafiniu dizainu būtų perduodama pasirinkta žinutė.

Grafinis dizainas = vizualinė komunikacija

Kaip ir minėjome, pats svarbiausias grafinio dizaino tikslas yra juo perduoti norimą žinutę. Todėl prieš bet kokius dizaino darbus, būtina suprasti kokią žinutę norite perduoti. Jei tai sunki užduotis, mūsų marketingo specialistai išsiaiškinę Jūsų poreikius, suformuos aiškią idėją ir žinutę. Tada mūsų dizaineriui liks tiesiog paversti tą žinutę aiškiu vaizdu skirtu Jūsų tiksliai auditorijai. Galime atlikti įvairius grafinio dizaino darbus. Kuriame logotipus, firminį stilių, reklaminius banerius, pakuotę. Taip pat atliekame maketavimo darbus, galime pilnai pasirūpinti Jūsų spaudos darbais.

logotipų kūrimas

Logotipų kūrimas

Logotipų kūrimas: Jūsų poreikių analizė, rinkos ir konkurentų analizė, stiliaus parinkimas, koncepcijos kūrimas, logotipo užbaigimas.

 

Logotipas – viso būsimo firminio stiliaus ašis. Tai pirmasis aspektas į ką atkreips dėmesį potencialūs klientai. Todėl kiekvienas logotipas turi būti unikalus, profesionalus ir siunčiantis savo žinutę. Geras logotipas nuo prasto skiriasi tuo, kad geras logotipas visada lengviau pripažįstamas ir atpažįstamas vartotojų.

DAUGIAU

Firminio stiliaus kūrimas

Unikalaus firminio stiliaus kūrimas: vizitinės kortelės, aplankai, firminiai blankai, vokai, pakuotė, darbo rūbai, firminė atributika ir t.t

 

Firminis stilius – unikalumo ir išskirtinumo derinys, kuriantis tolimesnį organizacijos identitetą. Visas firminis stilius kuriamas atsižvelgiant į logotipą ir privalo išlikti vientisas bei kryptingas. Pasirinkus vienokį ar kitokį firminį stilių, per tai siekiama skleisti savo istoriją, perduoti žinutę vartotojams, išskirti save tarp konkurentų, rodyti verslo filosofiją.

DAUGIAU
firminio stiliaus kūrimas
maketavimo darbai

Maketavimo darbai

Įvairūs maketavimo darbai: skrajutės, plakatai, vizitinės kortelės, lankstinukai, knygos, žurnalai, pakuotė, etiketės ir t.t.

 

Nėra tokio verslo, kuriam nereikia dizaino maketavimo paslaugų. Nesvarbu, tai vizitinės kortelės, skrajutės, ar plakatai – visiems anksčiau ar vėliau to reikia. Mes turime ne šiaip profesionalių ir greitai dirbančių maketuotojų, bet galime suteikti ir esminių patarimų, o gal net idėjų, kaip paversti dizaino sprendimus labiau išskirtiniais.

DAUGIAU

Reklaminių banerių kūrimas

Kuriame vartotojus „užkabinančius” reklaminius banerius. Baneriai gali būti įvairių dydžių, o taip pat statiniai arba animaciniai.

 

Reklaminiais baneriais nuolat galite pritraukti naujus potencialius klientus. Taip pat galite naudoti kaip pakartotinės rinkodaros (remarketing) priemonę, arba prireikus informuoti vartotojus apie vykstančias specialias akcijas. Žinoma, rodant banerius vis dažniau, taip pat skatinsite savo brendo atpažįstamumą ir žinomumą.

DAUGIAU
banerių kūrimas
pakuotės kūrimas

Pakuotės kūrimas

Prabangios ir parduodančios pakuotės kūrimas nuo idėjos iki gamybos organizavimo: maišeliai, dėžutės, katalogai ir t.t.

 

Prekyboje pakuotė dažnai tampa vienu lemiamu veiksniu padedančiu išskirti prekę iš greta esančių konkurentų prekių. Pakuotė taip pat suteikia daug daugiau pridėtinės vertės galutiniam produktui. Fat marketing gali imtis pakuotės projektų nuo pirminės idėjos, dizaino sprendimų, medžiagų ir technologijų parinkimo, iki gamybos organizavimo.

DAUGIAU

Spaudos darbai

Spaudos darbų organizavimas: idėjos, dizainas, medžiagų ir technologijų parinkimas, darbas su spaustuvėmis ir t.t.

 

Pradedančio verslininko klaidos – dizaino darbus atlieka vieni, spaudos darbus kiti, o visą projektą kuruoja pats verslininkas. Arba kreipiamasi tiesiai į spaustuvę, kurios darbuotojas šabloniškai sumaketuoja dizainą, ko pasėkoje galutinis produktas atrodo tiesiog nuobodus. Geriausias sprendimas – patikėti visą projektą marketingo specialistams, kurie pasirūpins nuo idėjos, iki pilno įgyvendinimo.

DAUGIAU
spaudos darbai