Brendingas

Brendingas

Prekinio ženklo arba kompanijos (dar kitaip brendo) žinomumas neatsiranda veltui. Visi žinomi brendai nuėjo ilgus bei sunkius kelius iki to, ką pavyko pasiekti. Dažnai susilaukiame klausimų; – „Kaip tapti gerai žinomu prekiniu ženklu?“ arba apskritai „kas yra tas „brandingas“?“
brendingas

Stiprus brendas nėra tiesiog logotipas. Tai nėra pati svetainė. Tai taip pat nėra pasirinktas firminis stilius ar spalvos. Žinoma, visa tai yra labai svarbu dirbant su brendu, tačiau tai nėra pagrindiniai lemiami veiksniai įtakojantys sėkmę ir žinomumą. Atminkite, jog iš tiesų prekinis ženklas – tai Jūsų siunčiame žinutė vartotojams, Jūsų kuriama istorija, kurią jiems skleidžiate. Ir nuo to, kaip Jūs tą žinutę skleidžiate, priklauso tolimesnė Jūsų sėkmė arba nesėkmė. Didelio greičio ir rezultatų dirbant su brendu nebūna ir būti negali. Stiprus prekinis ženklas neatsiranda per savaitę ar mėnesį, tam reikia laiko. Jūsų skleidžiama istorija turi įstrigti vartotojų galvose bei širdyse ir tik tuomet matysis pirmieji rezultatai. Svarbu, jog tai ką darote turi būti tikra, vartotojai nėra kvaili, jie labai greitai jaučia kas yra tiesa ir kas vaidyba.

Stiprus brendas pasakoja savo istorija

Nesate tikri kokią istoriją pasakojate savo klientams? Galbūt jei pasigilinsite detaliau, suprasite, jog apskritai to nedarote? Ne bėda! Fat marketing padės sukurti Jūsų istoriją bei skleisti ją teisingai. Galime padėti stiprinti Jūsų esamą firminį įvaizdį, kurti jį nuo pradžių, arba atnaujinti (angl. rebranding) jau esamą. Galime dirbti stiprindami Jūsų prekinį ženklą nuo A iki Z, arba tiesiog atlikti tik tam tikrus veiksmus pagal poreikį.

Fat marketing brendingo paslaugos apima:

Įvaizdžio strategijos kūrimas;

Misijos, vizijos ir siunčiamos žinutės formulavimas;

Jūsų istorijos kūrimas;

Šūkio, USP kūrimas;

Darbas su žiniasklaida, viešieji ryšiai;

Firminio stiliaus kūrimas;

Firminio stiliaus atnaujinimas (rebranding);

Prezentacijų ruošimas;

Prekinio ženklo kūrimas;

Dizaino bei vizualinių sprendimų darbai.

brendas

Užpildykite šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu