Svetainės auditas

Svetainės auditas

Svetainė visada buvo ir išlieka pagrindinis verslo pardavimo įrankis internete. Dažnai klaidingai manoma, jei verslas nevykdo tiesioginės prekybos internetu, svetainė nėra tokia svarbi. Priešingai, kuo toliau, tuo labiau svetainė įtakoja verslo užimamas pozicijas vartotojų akyse. Tie kas žiūri į tai atmestinai, labai greitai įgauną skaudžią pamoką. Atminkite, jei Jūs į tai nekreipsite pakankamai dėmesio, Jūsų konkurentai tikrai atkreips ir sustiprins savo pozicijas dar labiau.
svetainės auditas

Viena didžiausių klaidų, kai svetainė paruošta prastai, tačiau verslas skiria nemažą internetinio marketingo biudžetą. Bet kurios internetinio marketingo priemonės pagrindinis tikslas – pritraukti potencialius klientus. Dažniausiai tokie potencialūs klientai nukreipiami į svetainę. Nukreipti į prastą svetainę, jie neatlieka pagrindinio norimo veiksmo – neperka prekės, neįsigyja paslaugos, nepaskambina ir t.t. To pasėkoje gaunamas prastas rezultatas: vyrauja mažos konversijos, eikvojamas ir švaistomas e-marketingo biudžetas, sukuriamas iškreiptas vaizdas, kad internetinis marketingas neveikia.

Efektyvesnė svetainė – geresni rezultatai

Svetainė turi būti tinkamai paruošta, turėti gerą navigaciją ir struktūrą, būti pilnai optimizuota tiek vartotojui, tiek paieškos sistemoms. Informacija turi būti pateikiama tinkamai, būti orientuota į „call to action“, sukurti pardavimo tunelį. Tinkamai optimizuota ir paruošta svetainė sustiprins Jūsų įvaizdį, užimamas pozicijas rinkoje, pagerins konversijų rodiklius, leis efektyviau išnaudoti marketingo biudžetą ir svarbiausia – suteiks daugiau naujų klientų.

Fat marketing svetainės auditas apima:

Svetainės struktūrą;

Navigaciją;

Turinį;

Reputacijos analizę;

SEO optimizaciją;

Esamą pardavimo procesą;

Skatinimą įsigyti prekes/paslaugas;

Naudingumo analizę;

Konversijų gerinimą;

svetainės auditas

Leiskite pažvelgti į Jūsų svetainę profesionalams.

Auditas padeda atskleisti galimas svetainės klaidas. Tai papildomas žvilgsnis iš šalies, kuris dažnai atskleidžia nemažai naudingos informacijos. Gaunama informacija naudinga ne tik todėl, kad atskleidžia daromas klaidas, leidžia pagerinti konversijas, bet ir todėl, kad apskritai suteikia nemažai žinių kaip to išvengti ateityje, o taip pat koks pavyzdys yra sektinas. Fat marketing atliks Jūsų svetainės auditą, pateiks ataskaitas apie esamas klaidas bei rekomendacijas kaip tas klaidas ištaisyti.

Susisiekite su mumis užpildydami šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu