Remarketingas

Remarketingas

Dažniausiai visos internetinės svetainės turi vieną liūdną faktą – apie 90% pirmą kartą svetainėje apsilankiusių lankytojų neatlieka pagrindinių, verslui taip reikalingų veiksmų (neužsiregistruoja, nepaskambina, neįsigyja prekės ar paslaugos ir t.t.). Tokiu atveju didžioji dalis reklamos biudžeto nepasiekia tikslo, o Jūs ir toliau mokate savo kainą siekdami pritraukti naujų vartotojų į svetainę. Ar pagalvojate, jog sugrįžtantys lankytojai daug dažniau įsigyja paslaugą ar prekę, nei tai daro naujai apsilankę?

remarketingas

O kas jei būtų galimybė susigrąžinti prarastus lankytojus ir „priversti“ juos priimti galutinį sprendimą? Tokia galimybė yra ir mes ją vadiname vienu iš XXI a. marketingo stebuklų! Remarketingas (kt. Retargetingas) – tai pakartotinės rinkodaros metodas internete, kurio pagalba galima tiesiogine to žodžio prasme persekioti Jūsų svetainėje apsilankiusius lankytojus ir paskatinti juos sugrįžti. Milijonai interneto svetainių pasaulyje, tuo tarpų ir Lietuvoje, naudoja Google AdSence, ar kitų tinklų reklamos plotus. Šiuose reklamos plotuose gali būti rodomi ir Jūsų remarketingo baneriai. Remarketingo pagalba baneriai bus rodomi išskirtinai, tik Jūsų svetainėje jau apsilankiusiems lankytojams.

Remarketingas – puikus būdas sugrąžinti prarastus lankytojus

Naujausių technologijų dėka Jūs galite rodyti reklaminius banerius vien tik svetainėje prieš tai apsilankiusiems lankytojams. Dažnai mūsų klientai sulaukia klausimų iš savo klientų, – „kiek Jums kainuoja reklama tokiose portaluose kaip Youtube, Delfi, 15min.lt ir pan.? Turbūt tai kainuoja išties nemažai!”. Tiesa tokia, kad remarketingo dėka, galima reklamuotis gerai žinomuose portaluose ir tai kainuoja visiškai nedaug. Naudojantis remarketingu atrodote profesionalūs, būnate labiau matomi ir priverčiate dažną vartotoją priimti savo sprendimą įsigyti Jūsų prekę ar paslaugą.

Susisiekite ir aptarsime kuo remarketingas gali būti naudingas Jūsų verslui.

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu