Marketingo paslaugos

Marketingo paslaugos

Regis dar neseniai, marketingas buvo kažkas naujo Lietuvos įmonėse. Apie tai buvo daugybė kalbų, legendų ir klaidingų nuomonių. Didžiosios kompanijos pirmosios pradėjo aktyviau investuoti į savo marketingo strategijas, steigti atskirus padalinius bei burti ištisas marketingo komandas po vienu stogu. Tai savo atžvilgiu davė puikių rezultatų ir lėmė dar didesnį atotrūkį tarp tokių kompanijų ir smulkių verslininkų, kurie ignoravo rinkos dėsnius. Šiomis dienomis retas verslas, kuris nesutinka profesionalaus marketingo duodama nauda. Kai pasiūla išties lenkią paklausą, „kovoti“ rinkoje tampa vis sunkiau.

Nauji laikai – naujas požiūris

Vyrauja mitas, jog kurti savo marketingo strategiją bei ją uoliai vykdyti, gali tik didelį biudžetą ir resursus turintys milžinai. Tai mitas, nes Fat marketing padeda būtent mažą biudžetą turintiems verslams sėkmingai konkuruoti rinkose. Šiandien Jums nebūtina turėti savo marketingo padalinio. Jums net nebūtina turėti, kad ir vieno marketingo specialisto, dirbančio pilnu etatu. Sutaupykite, verčiau skirkite tai pačiai marketingo strategijai bei jos vykdymui. Dirbdami su Fat marketing gausite visą komandą skirtingų specialistų už mažiau nei vieno kainą. Skamba per gerai? Bet tai tiesa!

Nesvarbu, ar Jums reikalinga detali marketingo strategija, ar tiesiog pagalba ties vienu konkrečiu marketingo žingsniu. Atliksime reikiamus rinkos tyrimus, taip pat konkurentų ir įmonės SWOT analizę, sukursime naują pozicionavimo strategiją bei pagal nustatytą marketingo biudžetą įgyvendinsime visus marketingo veiksmus. Padėsime užauginti Jūsų verslą, nes mes augame kartu tik su augančiais mūsų klientais. Galime sukurti, suplanuoti ir įgyventindti Jūsų marketingo strategiją arba atlikti tik tam tikrus marketingo veiksmus pagal pageidavimą. Atminkite, pagrindinė mūsų funkcija yra optimizuoti Jūsų kaštus, padidinti Jūsų pardavimus ir įmonės/prekinio ženklo žinomumą. Taip pat noras kartu auginti Jūsų verslą ir pasiekti pačius geriausius rezultatus minimaliausiais kaštais.

marketingo strategija

Marketingo strategija

Konkurencinis pranašumas, tikslininės auditorijos nustatymas, pozicionavimas, SWOT analizė, 4P metodika ir kt.

 

Ar esate tikri, jog gerai žinote savo konkurencinį pranašumą bei tinkamai save pozicionuojate? Ar gerai pažįstate savo tikslinį vartotoją? O kaip dėl pačios rinkos bei konkurentų? Gerai paruošta marketingo strategija privers Jūsų verslą dirbti tiksliai ir užtikrintai kaip šveicarišką laikrodį.

DAUGIAU

Rinkos tyrimai

Rinkos tyrimai, konkurentų tyrimai, įmonės įvaizdžio tyrimai, prekės ženklo tyrimai, reklamos efektyvumo vertinimai, vartotojų pasitenkinimo tyrimai ir t.t.

 

Atlikti konkretūs rinkos tyrimai dažnai atveria akis bei priverčia pažvelgti į savą verslą kitomis akimis. Nesvarbu ar Jūs planuojate įvedinėti naują produktą į rinką, ar tiesiog sužinoti realią situaciją apie esamą savo padėti rinkoje – atlikti tyrimai padės išvengti galimų klaidų, o taip pat leis priimti tinkamus sprendimus, gerinant ar planuojant įmonės veiklą.

DAUGIAU
e-marketingo auditas
brendingas

Prekinis ženklas (Brendas)

Brendo tyriamieji darbai, brendo strategija, firminis stilius, USP žinutė, skleidžiama istorija ir t.t.

 

Kaip manote, ar turite pakankamai stiprų prekinį ženklą? Kokią istoriją pasakojate savo vartotojams? Kokią žinutę jiems skleidžiate? Stiprūs brendai kuria pridėtinę vertę, skatina vartotojų lojalumą, padėta užimti didesnę rinkos dalį. Atminkite, brendas nėra tiesiog logotipas, produktas ar pakuotė. Stiprus brendas yra vartotojų galvose ir širdyse.

DAUGIAU

Marketingo konsultacijos

Konsultacijos marketingo strategijos, marketingo plano, el. marketingo, prekinio ženklo vystymo ir kitais klausimais.

 

Galbūt Jūs turite konkrečių klausimų aktualia tema? Pavyzdžiui jau turite savo marketingo strategiją, planą, atlikote rinkos tyrimus, pažįstate savo vartotoją, tinkamai save pozicionuojate. Tačiau kažkas vistiek neduoda ramybės ir norisi papildomo žvilgsnio iš šalies į esamą situaciją. Gaukite nemokamą konsultaciją bet kokiais marketingo ar brendingo klausimais.

 

DAUGIAU
marketingo konsultacijos

Teikiamos marketingo paslaugos

Rinkos tyrimai;

Marketingo strategijos rengimas;

Reklamos priemonių bei kanalų atrinkimas;

Vartotojų rinkos tyrimai;

Komercinių pasiūlymų kūrimas;

Prezentacijų rengimas;

Socialinių tinklų marketingas;

Internetinis marketingas;

Partizaninis marketingas;

Kainodaros sprendimai;

Lojalumo, akcijų, nuolaidų strategijos rengimas;

Svetainės auditas;

Marketingo ir pardavimų metodikos auditas;

Turinio marketingas;

SEM (paieškos sistemų marketingas)

marketingo paslaugos