Svetainės administravimas

Svetainės administravimas

Dažnai daroma grubi klaida – sukuriama svetainė ir tuo darbas baigtas. Bėgant laikui laukiama, kada gi pagaliau prasidės tas klientų antplūdis. Deja tai neįvyksta, o svetainės savininkai nusivylę rezultatais teigia, jog svetainės tėra laiko švaistymas. Nepasiekiant apčiuopiamų rezultatų verslininkų požiūris į tai keičiasi. Nors suvokdami, kad šiais laikais svetainė būtina, jie labiau į tai žiūri kaip į „darbą iš reikalo”, ar kaip vizitinę įmonės kortelę internete.

svetainės administravimas

Visada sakome, jog neužtenka tiesiog sukurti svetainę. Palikus svetainę likimo valiai, tai tolygu svetainės pasmerkimui. Tai įmonės „kūdikis“, jį būtina užauginti. Svetainė, tai trapi gėlė, kurią būtina prižiūrėti, „laistyti“ ir mylėti. Nedirbant su svetaine niekada nepasiekiama gerų rezultatų. Rezultatai visada atspindi įdėto darbo kiekį. Kad palaikytumėte savo internetinės svetainės gyvybę, reikalinga svetainės priežiūra. Norint puikių rezultatų, privalote svetainę nuolat atnaujinti, kelti į ją naujienas, straipsnius, nuotraukas, video ir t.t Norėdami tinkamai administruoti svetainę, turite išmanyti nemažai dalykų, turėti paveikslėlių redagavimo programinę įrangą, sekti ir vertinti lankomumo statistiką, išmanyti SEO principus ir pan.

Nesirūpinkite dėl svetainės priežiūros, palikte tai mums!

Tiesa, ne visi turi resursų, laiko, ar žinių, kaip tinkamai prižiūrėti ir vystyti svetainę. Juk tai apima ne vien darbą svetainės viduje, bet ir išorinį darbą su svetainę. Tai taip pat atima nemažai laiko, o dažnas verslininkas būtent to ir negali sau leisti. Fat marketing siūlo svetainės administravimo paslaugas. Susisiekite su mumis ir aptarsime kaip galime prisidėti prie Jūsų svetainės. Nešvaistykite laiko tam darbui, kurį gali atlikti kiti. Verčiau darykite ką mokate geriausiai – kurkite tolimesnę verslo strategiją, megzkite reikiamas pažintis ir auginkite verslą.

Galime administruoti ir prižiūrėti Jūsų svetainę

Dizaino elementų atnaujinimas/keitimas;

Konversijų optimizavimas;

Nuotraukų talpinimas;

Vaizdo įrašų talpinimas;

Blogo administravimas;

Naujienų įkėlimas;

Produktų el. parduotuvėje aprašymų kūrimas;

Naujų produktų el. parduotuvėje įkėlimas;

Naujų puslapių įkėlimas;

Akcijų darymas;

Banerių kūrimas ir įdėjimas;

Teksto pakeitimai;

SEO optimizavimas;

Statistikos analizavimas.

svetainės administravimas

Susisiekite su mumis užpildydami šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu