Facebook reklama

Facebook reklama

Facebook – daugiausiai vartotojų pasaulyje turintis socialinis tinklas. Įdomus faktas, jog Facebook jau turi apie 1,5 milijardo vartotojų, kas prilygsta visos Kinijos žmonių populiacijai! Lietuvoje Facebook naudojasi apie 1,3 milijono žmonių ir tai yra pats populiariausias socialinis tinklas mūsų šalyje. Dėka išmaniųjų mobiliųjų technologijų, Facebook fenomenas tik dar labiau sustiprėjo. Daugiau nei pusę jauno amžiaus Facebook vartotojų, pirmą veiksmą rytę ir paskutinį einant miegoti, įvardija Facebook. Tai kodėl tuo tai nepasinaudojus?

facebook reklama

Facebook suteikia išties nepakartojamas galimybes pasiekti labai tikslines auditorijas. Jūs galite pasirinkti reklamos auditoriją pagal lytį, amžių, vietą, pomėgius, elgesį, kalbą, išsilavinimą, darbo poziciją ar net šeimyninį statusą! Tarkime Jūsų tikslas – pasiekti kuo didesnį kiekį žmonių. Pasitelkdami Facebook reklamą Jūs galite pasiekti didžiąją dalį visų Facebook vartotojų Lietuvoje. Beje, jei Jūsų tikslas yra būtent pasiekti kuo daugiau vartotojų ir padidinti savo žinomumą, Facebook reklama gali būti vienas geriausių Jūsų pasirinkimų dėl kainos santykio.

Įspūdingas segmentavimas

Jūsų tikslas kitas? Galbūt norite pasiekti tik tam tikrą, labai specifinę auditoriją? Facebook dėka, galima tai padaryti nesunkiai. Kaip ir minėjome, Facebook suteikia vienas geriausių sąlygų pasiekti ypač tikslines auditorijas. Paprastas pavyzdys – iš visų 1,3 milijono Lietuvos Facebook vartotojų Jūs galite nusitaikyti vos į 20 žmonių kuriems bus rodoma reklama! Įsivaizduojate kaip tiksliai ir išsamiai galite nustatyti savo tikslinę vartotojų auditoriją!?

Susisiekite su mumis ir aptarsime kuom Facebook reklama gali būti naudinga būtent Jūsų verslui.

Padėsime nustatyti Jūsų tikslinę auditoriją;

Pasiūlysime Jūsų tikslus atitinkantį Facebook reklamos planą;

Pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias reklamos priemones;

Paruošime reklaminius tekstus, banerius ir kitą vaizdinę medžiagą;

Sukursime Jūsų reklamines kampanijas;

Nuolat prižiūrėsime ir administruosime vykdomas kampanijas;

Pateiksime rezultatų ataskaitas;

Atsižvelgdami į gaunamus rezultatus koreaguosime ir gerinsime gaunamus rezultatus.

facebook reklama

Susisiekite su mumis užpildydami šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu