Reklaminių banerių kūrimas

Reklaminių banerių kūrimas

Nepasakysime nieko naujo, visi tai žino – reklaminių banerių reikia visiems ir greičiausiai Jūs ne išimtis. Verslas vis dažniau naudojasi įvairiais internetinio marketingo komunikacijos kanalais, todėl baneriai tampa vis labiau reikalingesni. Dažnas banerių naudojimas taip pat paverčia vartotojus vis labiau atsparesniais reklamai. Jei reklaminis baneris yra niekuo neišsiskiriantis, vartotojai tiesiog jo nemato. Reklaminių banerių kūrimas reikalauja specifinių žinių ir įgūdžių. Norint, jog reklaminis baneris išsiskirtų iš kitų ir būtų patraukiantis akį, reikia į tai žvelgti ypač kūrybiškai.

reklaminiu baneriu kurimas

Reklaminis baneris atlieka daug skirtingų funkcijų. Pirmiausiai, banerio pagalba galite pritraukti naujus klientus rodant juos kituose internetiniuose portaluose. Taip pat reklaminius banerius galite naudoti kaip pakartotinės rinkodaros (remarketing) priemonę ir paskatinti sugrįžti dar neapsisprendusius svetainės lankytojus. Banerio pagalba taip pat galite informuoti vartotojus apie vykstančias specialias akcijas ir svarbias naujienas. Na ir žinoma, rodant banerius vis dažniau, skatinsite savo brendo atpažįstamumą ir žinomumą.

Reklaminiai baneriai skatina brendo matomumą ir žinomumą

Fat marketing gali kurti akį patraukiančius reklaminius banerius naujausių technologijų ir kūrybiškumo dėka. Kuriame kelių tipų reklaminius banerius – statinius ir animacinius. Statiniai baneriai – tai nejudantys, paveikslėlių tipo reklaminiai skydeliai. Animaciniai baneriai – tai sudėtingesni, animuoti paveikslėliai su judančiu vaizdu. Susisiekite su mumis ir priklausomai nuo Jūsų tikslų bei resursų galėsime pasiūlyti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Reikia efektingo banerio? Pildykite šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu