Pakuotės kūrimas

Pakuotės kūrimas

1, 2, 3… viskas. Jūsų laikas baigtas. Maždaug tiek laiko turite sudominti šių laikų išrankųjį vartotoją. Kodėl jis turi rinktis būtent šią prekę? Kuo ji geresnė nei kitos šalia esančios? Visą tai turi būti sutalpinta į pakuotę, todėl būtina į tai žvelgti ypač kūrybiškai. Išties, kodėl vartotojai dažnai net nepastebi daugumos prekių? Ogi dėl menkos jų pakuotės! Dažnai, labai dažnai, jie renkasi prekę pagal jos „viršelį“.

pakuotės kūrimas

Pakuotės kūrime Fat marketing turi labaaai daug patirties. Galime drąsiai teigti – esame šios srities profesionalai. Sukaupta patirtis ne tik pakuotės dizaine, bet apskritai ir jos gamyboje. Teko prisidėti prie tokių tarptautinių brendų pakuočių kūrimo, kaip Ferrari, Bacardi, Samsung, Creeds, Harrods ir t.t. Sukauptos ilgametės patirties dėka galėsime parinkti tinkamiausią pakuotės tipą, konstrukciją, medžiagas, spaudos technologijas ir t.t.

Pakuotė stipriai įtakoja vartotojų sprendimus

Papasakokite mums apie savo projektą daugiau ir mes mielai padėsime. O padėti išties galime daug. Kalbame tiek apie pakuotės dizainą, tiek apie reikiamų technologijų parinkimą, ar net patį pakuotės gamintoją. Reikia išskirtinės ir prabangios pakuotės? Puiku, nes turime visą „know how“ žinių paketą kaip tai padaryti.

Susisiekite su mumis užpildydami šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu