Logotipų kūrimas

Logotipų kūrimas

Kuriant logotipus visada stengiamės viską atlikti nepriekaištingai. Mūsų nuomone tai labai svarbu, nes būtent logotipas yra tai į ką pirmiausiai atkreipia dėmesį dauguma būsimų klientų. Ir nors verslo sėkmė nepriklauso vien nuo gero logotipo, bet būtent logotipas labai prisideda prie tolimesnio brendo vystymo ir identiteto ateityje.

logotipu kurimas

Esame atrinkę ir subūrę tik „laiko patikrintus“ dizainerius. Tai suteikia mums privalumų, nes priklausomai nuo norimo stiliaus, galime darbą paskirti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkančiam komandos nariui. Tai mums suteikia daug privalumų ir kainų atžvilgiu. Mes galime išlikti lankstūs pasiūlydami tiek nebrangų logotipą, tiek ypač sudėtingą logotipo bei viso firminio stiliaus kūrimą. Kurdami logotipus visada stengiamės vadovautis principu, jog kiekvienas verslas yra unikalus, todėl ir logotipas turi toks būti. Geras logotipas turi atspindėti įmonės vertybes ir požiūrį į verslą, o taip pat būti unikalus bei patraukiantis akį. Logotipų kūrimas yra sudėtingas ir ilgas procesas.

Gero logotipo kūrimas – meistriškas technologijų ir meno derinys

Pats logotipo kūrimo procesas prasideda nuo Jūsų verslo ir poreikių analizės, nuo to kokią žinutę norite perduoti. Vėliau atliekama aplinkos ir konkurentų analizė ir siekiama išsiaiškinti kuo Jūs galite būti pranašesni ir kitokie. Tai labai svarbus procesas norint pasiekti optimaliausio rezultato. Šiame procese labai svarbi tinkama komunikacija tarp dizainerio ir užsakovo. Vėliau prasideda kūryba, pateikiami pirmieji logotipų variantai iš kurių išsirenkamas vienas labiausiai patinkantis. Labai dažnai patikes variantas dar nebūną galutinis, reikia ir daugiau korekcijų, logotipas ir toliau tobulinamas, kol galiausiai klientas lieka visiškai patenkintas galutiniu rezultatu. Taigi, kaip matote, profesionalių ir aukšto lygio logotipų kūrimas nėra tiesiog eilinis “papaišymas” grafikos programomis, tai ilgas sunkus procesas link verslo identiteto!

ATLIKTI DARBAI

Reikia tikrai gero logotipo? Užpildykite šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu