SEO paslaugos

SEO paslaugos

SEO (angl. Search Engine Optimization) – tai Jūsų svetainės pritaikymas ir optimizavimas paieškos sistemoms Google, Bing, Yahoo ir kt. Kitaip sakant, atliekant Jūsų svetainės SEO optimizaciją, daugėja natūralios paieškos pagalba apsilankiusių lankytojų. Būtent SEO dėka, žmonės įvedę su Jūsų verslu susijusias frazes (raktažodžius) į Google, randa Jus, apsilanko Jūsų svetainėje, na ir galiausiai tampa Jūsų naujais klientais. Ar žinojote, jog natūraliu būdu atėję lankytojai dažniau įsigyja reikalingą produktą ar paslaugą nei mokamos reklamos lankytojai?

Dar visai neseniai, „pikti liežuviai plakė“, jog SEO žlugęs reikalas. Tačiau praktika ir naujausios tendencijos sako ką kitą. Praktika bei atliktos apklausos rodo, kad įmonės ir toliau investuoja bei planuoja investuoti pakankamai daug savo marketingo biudžeto būtent į SEO. O gaunamos pajamos ir investicinė grąža iš SEO, taip pat yra viena geriausių e-marketinge.

SEO – didelė investicijų grąža

Kodėl visi taip investuoja į SEO optimizaciją? Tam yra daug priežasčių. Pavyzdžiui tai, jog vidutiniškas investicijų į SEO atsiperkamumas siekia apie 400%. Ir nors pradžioje investicijos gali atrodyti reikšmingos, tačiau pradėjus gauti aiškius rezultatus, investicijas galima mažinti ir vykdyti tik SEO palaikymą. Taip pat, priešingai nei už mokamų reklamų lankytojus (Adwords, Facebook ir pan.), už SEO pagalba atėjusius svetainės lankytojus iš Jūsų niekas nenuskaičiuos jokio mokesčio.

Norite būti labiau matomi Google’je? Susisiekite ir aptarsime kaip galime Jums padėti.

Atliksime raktažodžių ir konkurencijos analizę;

Sukursime Jūsų SEO strategiją;

Parinksime optimaliausius raktažodžius ir nustatysime kampanijos tikslus;

Atliksime vidinį svetainės SEO;

Atliksime ir nuolat vykdysime išorinį SEO optimizavimą;

Kelsime Jūsų reputaciją socialinių tinklų pagalba;

Teiksime ataskaitas apie gaunamus rezultatus.

seo paslaugos

Domina SEO paslaugos? Užpildykite šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu