IT sprendimai

IT sprendimai

Jau daugiau nei dešimtmetį dirbame ties įvairaus lygio IT projektais. Galime pasiūlyti profesionalius IT sprendimus pagal individualius poreikius. Turime solidžią patirtį kuriant įvairaus lygio internetines svetaines, el. parduotuves, sudėtingus portalus ar verslo valdymo sistemas. Galime automatizuoti įvairius verslo procesus, juos centralizuoti ir atlikti sudėtingas integracijas. Dėka technologinių sprendimų įmonės darbas tampa efektyvesnis, o duomenų valdymas paprastesnis.

IT sprendimai

IT sprendimai verslui

svetainiu kurimas

Svetainių kūrimas

Reprezentacinės internetinės svetainės

 

Kurdami internetines svetaines visada stengiamės sujungti technologinius ir marketingo sprendimus į vieną. Siekiame ne tik gero svetainės funkcionalumo, bet ir pagrindinio jos tikslo – efektyvaus verslo pardavimo įrankio internete.

DAUGIAU

El. parduotuvių kūrimas

Elektroninės parduotuvės ir kiti e. komercijos projektai.

 

El. parduotuvių sėkmę lemia daugelis skirtingų komponentų. Esame sukūrę ir pilnai išvystę ne vieną sėkmingą el. parduotuvę. Sukauptos patirties dėka galime pasakyti kas el. prekyboje pasiteisina labiausiai.

DAUGIAU
elektroniniu parduotuviu kurimas
Verslo valdymo sistemos

Verslo valdymo sistemos (VVS)

Verslo valdymo sistemos (VVS): CRM, IWS, LMS, RMS, SMS, DMS, PMS ir kt.

 

Kiekvienos solidžios įmonės prioritetas pasirūpinti savo programine įranga, kuri leistu valdyti įvairius, verslui reikalingus procesus. Verslo valdymo sistemos kuriamos individualiai ir labai priklauso nuo įmonės VVS pagrindinio tikslo.

DAUGIAU

Svetainės auditas

Svetainės auditas: funkcionalumas, navigacija, optimizacija, informacijos pateikimas, turinys, konversijų gerinimas ir t.t.

 

Profesionalus žvilgsnis iš šalies. Siūlome svetainės audito paslaugas siekiant pagerinti esamus rezultatus. Audito tikslas atskleisti galimas klaidas ir pasiūlyti sprendimus kaip jas ištaisyti. Nepamirškite, svetainė turi būti pagrindinis verslo pardavimo šaltinis internete.

DAUGIAU
svetaines auditas
svetaines atnaujinimas

Svetainės atnaujinimas

Svetainės atnaujinimo darbai pagal poreikį, pradedant SEO optimizacija, dizaino darbais, turinio atnaujinimu, baigiant funkcionalumo ir konversijų gerinimu.

 

Priklausomai nuo verslo poreikių galime atnaujinti esamą svetainę: praplėsti jos funkcionalumą, pagerinti navigaciją, atlikti SEO optimizaciją, pagerinti konversijų rodiklius, padaryti ją labiau parduodančia, atnaujinti dizaino sprendimus ir t.t.

DAUGIAU

Svetainės administravimas

Plinks svetainės, ar kilo e. projekto, administravimas: turinio ir informacijos pildymas, atnaujinimo darbai, optimizavimas ir t.t.

 

Neturite laiko administruoti savo internetinės svetainės patys? Galime tai daryti už Jus. Administruodami svetaines mes jas prižiūrime, atnaujiname, geriname konversijų rodiklius, optimizuojame, kuriame unikalų turinį, pildome blog’ą naujais įrašais ir t.t.

DAUGIAU
svetaines administravimas