Viešieji ryšiai

Viešieji ryšiai

Vienas svarbiausių kiekvienos sėkmingos kompanijos uždavinių – sėkmingai komunikuoti su įvairiomis visuomenės grupėmis. Į šias visuomenės grupes įeina įmonės akcininkai, investuotojai, klientai, tiekėjai, verslo partneriai, konkurentai ir t.t. Nuolatinis komunikavimas labai svarbus, jis primena apie įmonės egzistavimą. Sėkmingai naudojantis viešaisiais ryšiais įmonės gali nuolat informuoti tikslines visuomenės grupes apie svarbias įmonės naujienas, o taip pat skatinti įmonės žinomumą rinkoje ir net patį patikimumą.
viešieji ryšiai
Viešieji ryšiai dažniausiai yra viso rėmimo komplekso dalis, kitaip sakant dalis bendros įmonės marketingo strategijos. O jei konkrečiau, tai viešieji ryšiai yra darbas su žiniasklaidą. Viešųjų ryšių pagalba įmonė didina savo žinomumą. Tikslinė auditorija informuojama apie įmonės paslaugas ar prekes žiniasklaidos priemonių pagalba. Tokiu būdu kuriamas patikimas įmonės įvaizdis, o tai be jokios abejonės įtakoja ir bendrų rodiklių gerėjimą.

Būkite matomi viešųjų ryšių pagalba

Fat marketing gali paruošti viešųjų ryšių planą. Toks planas svarbus, nes jis paremtas situacijos analize ir faktais. Planuojant renkama informacija apie esamą įmones veiklą, kitus rinkos dalyvius, jų privalumus ir trūkumus, išskiriama tikslinė auditorija. Atlikus analizę nustatomi bendri viešųjų ryšių tikslai ir strategija kaip iškeltus tikslus pasiekti. Taip pat išskiriama tikslinė auditorija kuriai bus taikoma ruošiama viešųjų ryšių strategija. Ir nors viešųjų ryšių tikslius rezultatus labai sunku išmatuoti, dažniausiai tai būna efektyvesnis ir pigesnis būdas nei tiesioginė reklama.
el. pašto marketingas

El. pašto marketingas

Marketingo idėjų generavimas, tekstų rašymas, vizualinės medžiagos kūrimas, duomenų bazės priežiūra, naujienlaiškių kūrimas, el. laiškų siuntimas ir t.t.

 

El. paštas išlieka viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų marketingo priemonių. Tai ne tik, kad viena populiariausių, bet ir viena efektyviausių bei ekonomiškai naudingiausių marketingo priemonių. El. pašto marketingas nebrangus, o investicijų grąža dažnai būna viena didžiausių. Pasitaiko kai ji siekia net iki 4300%!

DAUGIAU

Reklamos planavimas

Reklaminių kampanijų planavimas, tikslinės auditorijos išskyrimas, reklamos tikslų nustatymas, komunikacijos kanalų ir priemonių parinkimas, biudžeto paskirstymas ir t.t.

 

Nėra tokio verslo kuris nesusiduria su reklama ir jos reikalingumu. Pasitaiko, kuomet reklaminės kampanijos prastai paruošiamos. Neefektyviomis reklaminėmis kampanijomis išvaistomas biudžetas ir gaunami prasti rezultatai. Fat marketing pasirūpins Jūsų reklamos planavimu ir kurs tik efektyvias reklamines kampanijas.

DAUGIAU
reklamos planavimass
tekstų rašymas

Tekstų rašymas

Svetainės informacijos tekstai, blogo straipsniai, SEO straipsniai, reklaminiai tekstai, pranešimai spaudai, prezentacijų ruošimas, komercinių pasiūlymų rašymas, naujienlaiškių kūrimas ir t.t.

 

Rašyti gerus tekstus gali ne kiekvienas, tam reikalingos žinios ir kūrybinė ugnelė. Tekstai visada turi išlikti įdomūs, informatyvūs ir tuo pačiu parduodantys. Reikia įdėti nemažai pastangų, kad skaitytojai parašytą tekstą ne tik pradėtų skaityti, bet ir perskaitytų iki galo. Fat marketing rašo įvairaus tipo ir apimties tekstus, kurie išlaiko skaitytoją ir parduodą įmonės paslaugas ar prekes.

DAUGIAU

Žiniasklaida

Darbas su žiniasklaida, įvaidžio formavimas, reputacijos gerinimas, informacijos sklaidos priemonių ruošimas, pranešimai spaudai, viešųjų ryšių strategijos planavimas ir t.t.

 

Darbas su žiniasklaida nėra lengvas ir reikalauja nemažai žinių. Prieš pradedant visada rekomenduojame išanalizuoti rinką, konkurentus, išskirti tikslinę auditoriją ir parinkti tinkama viešųjų ryšių strategiją. Tik gerai atlikti namų darbai leis tinkamai plėtoti įmonės įvaizdį ir skatinti žinomumą. Dirbdami su Fat marketing Jūs įsitikinsite, jog dirbama tinkama linkme.

DAUGIAU
žiniasklaida