Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas

Svetainė – užtikrintai išlieka įmonės pagrindinis pardavimo įrankis internete. Vartotojams tampant vis išrankesniais, įmonės aktyviai investuoja į savo internetines svetaines, tobulina jų funkcionalumą, naudoja profesionalius dizaino sprendimus, vykdo turinio marketingą ir pan. Turėti profesionalią interneto svetainę tampa kaip niekada svarbu. Jei Jūs į tai nekreipsite dėmesio, patikėkite, artimiausi konkurentai tikrai atkreips.

svetainių kūrimas

Kurdami internetines svetaines visada stengiamės į viską žvelgti iš marketingo pusės. Gerai suvokiame kiek svarbūs yra įvairūs dizaino elementai, svetainės funkcionalumas, jos patogumas. Mūsų svetainė yra ruošiama ne šiaip kaip vizitinė įmonės kortelė internete, bet kaip stiprus pardavimo įrankis. Svetaines optimizuojame ne tik paieškos sistemoms, bet ir vartotojams. Mūsų nuomone svetainių kūrimas nėra vien techninis jų įgyvendinimas. Labai svarbu paruošti profesionalią svetainę kaip pardavimo įrankį orientuotą į vartotojus.

Svetainė – pagrindinis įmonės pardavimo įrankis internete

Pasitaiko atvejų, kai įmonės „pataupo“ svetainei, tačiau skiria nemažus biudžetus marketingui. Tai pati grubiausia klaida. Parinktos komunikacijos priemonės atveda lankytojus į galutinį tikslą– svetainę. Dėl prastos svetainės lankytojai neatlieka pagrindinio veiksmo – neįsigyja įmonės prekių ar paslaugų. Tokiu būdu švaistomas marketingo biudžetas, konversijos būna prastos, o verslas kenčia dėl prastų rezultatų. Visada teigiame, kad svetainė yra pagrindinis įmonės pardavimo įrankis internete. Būtent todėl šis įrankis turi būti tobulas.

Savo internetinės svetainės dėka Jūs galėsite:

Nuolat informuoti lankytojus apie savo prekes ir paslaugas;

Skleisti informaciją ir naujienas apie save;

Pritraukti naujus klientus;

Stiprinti savo įvaizdį;

Stiprinti savo pozicijas internete;

Rinkti įvairią statistiką apie vartotojus ir panaudoti tai verslo reikmėms.

svetainiu kurimas

Reikia geros svetainės? Užpildykite šią kontaktų formą ir atsakysime Jums per 24 valandas!

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Tema

Žinutė

Norėčiau gauti naujienas el. paštu